Scotland

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Scotland kinnisvara müügikuulutusi.

Šotimaal müüdav kinnisvara

Šoti kinnisvara müügi turg on aidanud Ühendkuningriigi majandus, mis on oodatust veidi madalam ja väga madalate intressimääradega.

Edinburghis on eluasemeturg väga tugev. Glasgowis on kinnisvara müügi turg kindlasti paranenud, kuna Edinburghi mõjud on tõusnud väljapoole.

Šotimaal müüdavad omadused on väga kummalised ja kummalised: mõnel kinnisvaramaakleril õnnestus müüa saar Little Ross, mille maja on väga madala hinnaga, ja Chesterhilli loss maksis kolm korda rohkem hinda.

Glasgowi turg on väga dünaamiline ja inventuuri puudus suurendab hindu, pakkudes mitmeid pakkumisi Glasgowi kõige populaarsemates valdkondades, sealhulgas West Endi ja rikaste eeslinnade nagu Giffnock, Bearsden ja Newton Mearns.

2017. aasta lõpus oli keskmine müügihind ligikaudu 125 000 naela, mis on 4,8% suurem kui 2016. aasta.

Enamik väliskülastajaid, kes soovivad Šotimaal müüa kinnisvara, on kohalikud šotid ja nad soovivad pärast töötamist USA-s, Euroopas või Lähis-Idas koju tagasi pöörduda. Teised välisostjad hõlmavad ameeriklasi ja eurooplasi.

Euroopa ostjaid, eriti Skandinaavia turge, huvitab Šotimaal müügiks pakutav spordivaramu, sest see riik pakub tuhandeid aakri laskmiseks, jahtimiseks ja kalastamiseks.

  •  
    Šotimaale kolimine: kolm kõige ilusamat ja soodsamat linna

    On hästi teada, et Šotimaa on fantastilise ajalooga rikas maa, mis on kordagi vaieldamatu võimu kuningriik, millel on endiselt see autonoomia. Paljud investorid otsustavad igal aastal sellesse maad sattuda, üritades Šotimaal kinnisvara osta. Aga kas sa oled kindel, et teate kõike, mis on selle rahva ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 26683

Müük Muu (äripinnad), Scotland, Glasgow, Glasgow, airport

22,448.45EUR
Müük
Muu (äripinnad)

13 m²
HOMESFORYOU esitab teile parkimisala lähedal suur lennujaam ja autotööstuses. KOLMANDATE ISIKUTE MÜÜK TOP parkla 3. suhteliselt madala hinnaga, hea s...
Cod. 18384

Müük Muu (elamud), Scotland, Dundee, Tayside, 8 Castle Street

140,302.83EUR
Müük
Muu (elamud)

68 m²
See on soovitav äsja renoveeritud 2 tuba + Lounge korter südalinnas City Centre of Dundee, täielikult möbleeritud ja gaasi Kesk soojendusega, sobib in...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB